Відзнаки Міністерства оборони отримали поранені військові, яких бойовики атакували поблизу Троїцького. Нагрудні знаки вручив у шпиталі командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв, передає "5 канал".
Загалом, поранень та бойових травм зазнали 10 українських армійців. Це бійці 72-ї механізованої бригади імені Чорних запорожців. Загрози їхньому життю немає. Нагадаємо, напередодні ворожий протитанковий ракетний комплекс підбив військовий "Урал", який розвантажували українські армійці.
"Одні травми можна... не можна... а відновлюватимуть протягом місяця. А людина, яка постраждала більше, який важкий стабільний, там більше часу буде. Загрози життю нікому немає", – відзвітував начальник госпіталю Павло Пилипенко.
"По завершенню "різдвяного" перемир'я російські окупаційні війська поновили обстріли наших позицій. Розпочали підступні обстріли наших воїнів. Відповідно, російські окупанти не відмовляються від своїх намірів нахабно порушувати Мінські домовленості", – зазначив Наєв.
Після артобстрілу Наєв відвідав найгарячіші позиції на сході – ФОТО
/ Facebook / Операція об'єднаних сил / Facebook / Операція об'єднаних сил / Facebook / Операція об'єднаних сил / Facebook / Операція об'єднаних сил / Facebook / Операція об'єднаних сил / Facebook / Операція об'єднаних сил / Facebook / Операція об'єднаних сил Джерело: 5.ua






