Народному депутату Шухевичу стало зле у Верховній Раді, його забрала "швидка"

Народному депутату України Юрію Шухевичу стало зле у приміщенні Верховної Ради України, для 85-річного політика викликали карету швидкої допомоги. Про таке на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст і громадський активіст Василь Апасов.

"Щойно у Верховній Раді стало погано народному депутату Шухевичу. До парламентарія були викликані медики, далі Юрій Шухевич з ними залишив Верховну Раду", – зазначив він.

За словами Апасова, Шухевич не став користуватися каталкою, пішов на своїх ногах.

Довідково, Юрію Шухевич член фракції "Радикальної партії". Народився він у селі Оглядове Радехівського району на Львівщині. Син генерал-хорунжого Романа Шухевича, головного командира Української Повстанської армії в 1943-1950 роках.

Коли Шухевичу було 16 років, радянський режим засудив його на 10 років в'язниці за діяльність батька, а потім – у 1958 році – ще на 10 років повторно.

Джерело: 5.ua