Тамаш Кадар продовжив контракт зі столичним клубом на чотири роки, інформує сайт "Динамо".
Відповідно до угоди, Тамаш виступатиме за київське "Динамо" до 30 червня 2023 року.
Нагадаємо, що Кадар став гравцем "біло-синіх" у лютому 2017 року. За час, проведений у клубі, на його рахунку 44 матчі у чемпіонаті України, 6 ігор у Кубку та Суперкубку та 23 поєдинки на євроарені. У поточному сезоні Кадар зіграв 14 матчів у чемпіонаті та 10 у єврокубках.
Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua