Біатлон: брати Бьо виграли спринт у Рупольдінгу, Прима в топ-20

У німецькому Рупольдінгу розпочався етап Кубка світу з біатлону. Першим змаганням став чоловічий спринт.

Гонка мала відбутися ще напередодні, у середу, 16 січня. Однак через негоду в Альпах, чоловічий спринт перенесли на наступний день – четвер, 17 січня.

Першим у цій гонці фінішували два брати – Йоханнес та Тар'єй Бьо. Останній програв своєму молодшому брату менше 8 секунд. Хоча на початку випереджав його, а сам Йоханнес допустив промах на другому вогневому рубежі. Це вп'яте Йоханнес і Тар'єй спільно піднімаються на подіум в гонках Кубку світу з біатлону, і вдруге – на дві перші позиції. Вперше це сталося два роки тому саме у Рупольдінгу у спринті.

Третім фінішу добрався господар змагань – німець Бенедікт Долль. Лише четвертий час показав француз Мартен Фуркад. Попри те, що він не допустив жодного промаху, його відставання від лідера склало майже 16 секунд.

@hoferluki#RUH19 pic.twitter.com/1y0MyTDxJV

— IBU World Cup (@IBU_WC) 17 січня 2019 р.

Найкращим серед українців став Дмитро Підручний. Він фінішував 20-им з одним промахом (+1:03.3). Таким чином біатлоніст стартуватиме у неділю у мас-старті.

Підручний став єдиним з українців, хто потрапив у залікову зону. Артем Прима допустив промахи на обох вогневих рубежах і показав лише 45-ий час. Артем Тищенко відстрілявся чисто, але програв у швидкості – 53-я позиція. Сергій Семенов – 74-ий.