Майже 25 млн українців уклали декларації з лікарями – Супрун

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун під час засідання уряду заявила, що на сьогодні, в рамках кампанії "Лікар для кожної сім'ї" вже майже 25 млн українців уклали декларації з лікарями про медичне обслуговування. Про таке повідомляє "УНІАН".

Вона додала, що Національна служба здоров'я виплатила 3,5 млрд грн медичним закладам за послуги, надані пацієнтам.

"Гроші пішли нарешті за пацієнтом", – зазначила Супрун.

Як повідомляв 5.UA, згідно з медреформою, кожен громадянин має оформити декларацію з обраним сімейним лікарем, педіатром або терапевтом. 

МОЗ нагадує, що для укладання договору з лікарем треба взяти із собою:



  • паспорт



    ідентифікаційний код,



    мобільний телефон – для реєстрації в системі.

Декларації дитині до 14 років оформлює один із батьків, маючи при собі свідоцтво про народження дитини. Місце реєстрації і проживання значення не має.

Джерело: 5.ua