Перша парафія на Дніпропетровщині перейшла до ПЦУ

Преосвященнійший владика Симеон, керівник Дніпровською єпархією, відвідав Свято-Покровський храм в селі Рубанівське Васильківського району, який першим у Дніпропетровській області перейшов у Помісну Церкву. Про таке повідомили у прес-службі Дніпровської єпархії Православної Церкви України.

"Його преосвященству співслужили: канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський, настоятель церкви протоієрей Василь Пишний з кліром та запрошене духовенство", – сказано в повідомленні.

Слід зазначити, що громада села Рубанівське понад 20 років постійно молилась за Українську Церкву.

Як повідомляв 5.UA, на Тернопільщині одна з громад Московського Патріархату офіційно перейшла до Помісної Православної Церкви України після Об'єднавчого собору. Ще дві парафії в області також провели збори, підтримали перехід і готові звернутися із клопотанням про долучення до ПЦУ. Докладніше дивіться в сюжеті Терези Костецької.

Джерело: 5.ua