Кабмін оголосив про реогранізацію скандального вишу

Кабмін оголосив про створення нового медичного вишу на базі Одеського медичного університету. Про таке йдеться у Розпорядженні Кабінету Міністрів України.

Скандально відомий Одеський медичний університет реорганізують, об'єднавши з Кримським державним медичним університетом імені С. І. Георгієвського. Це дозволить призначити нове керівництво вишу, а всі студенти продовжать отримувати освіту в новоствореному Національному Одеському медичному університеті.

Реорганізація дозволить розірвати існуючі трудові договори і таким чином буде вирішено питання з оскарженням ректорського крісла. Оскільки відповідно до чинного трудового законодавства власникам підприємства дозволяється розривати трудові договори в разі ліквідації або реорганізації установи.

Нагадаємо, раніше два ректори медичного вишу Одеси не один місяць не могли поділити крісло керівника. Міністерство охорони здоров'я, навіть, заявляло про рейдерське захоплення вишу. 

Джерело: 5.ua