Грип в Україні: померло 19 осіб, серед яких вагітна жінка та троє дітей

Завідувач відділу грипу та ГРВІ Центру громадського здоров'я МОЗ Оксана Артемчук заявила, що в Україні від грипу вже померло 19 осіб, повідомляє "Прямий".

"Минулого тижня в Україні зросла захворюваність на грип та ГРВІ переважно серед дорослого населення. Діти були на канікулах, вони повернулись до навчального процесу, тому з наступного тижня, ми серед дітей будемо бачити зростання захворювань на грип та ГРВІ", – заявила представник МОЗ.

Вона додала, що епідемічні пороги в Україні не перевищені.

"Навпаки, ми знаходимось нижче порогу, це добре. Проте в деяких регіонах, а саме: у Житомирській, Сумській, Одеській областях, епідемічні пороги перевищені. Саме тут епідемічний рівень захворюваності – найбільше це Житомирська область", – зауважила Артемчук.

За її словами, щеплення від грипу пройшли лише 0,4% населення України.

"Я хочу також повідомити, що в Україні вже 19 летальних випадків, серед них – вагітна жінка, троє дітей, двоє медичних працівників. І жоден з них не був щеплений проти грипу", – підсумувала завідувач.

Джерело: 5.ua