"Росія почала процес легалізації невизнаних республік": в ОРДЛО поширюють черговий фейк – ІС

Окупаційна влада на сході продовжує проводити політику, яка має запевнити місцеве населення у можливості швидкого визнання "Л/ДНР" з боку РФ. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

"За інформацією групи ІС, керівний склад т. зв. "народної міліції "ЛНР" було проінформовано про те, що після підписання відповідного указу президентом РФ В. Путіним, жителі "Л/ДНР", які вже мають "паспорти "ЛНР" і "ДНР", зможуть отримувати паспорти громадян РФ", – зазначається у повідомленні.

Відповідну інформацію оголосили на нараді за участі кураторів з РФ, яку провели в Первомайську 5 січня цьогоріч.

"При цьому було зазначено, що документи для оформлення паспорта громадянина РФ необхідно збирати за місцем проживання, а видача самих паспортів буде здійснюватися тільки на території РФ", – поточнив Тимчук.

Таку звістку окупанти оголосили як факт того, що РФ нарешті почала процес легалізації "невизнаних республік".

Дивіться також фотогалерею за темою: 



Яйця та інші "плюшки": як в ОРДЛО заманюють брати участь у "виборах" – ФОТО

/ 5 канал
/ Facebook / СБУ
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ Facebook / СБУ
/ https://narodna-pravda.ua/
/ 5 канал
/ 5 канал Джерело: 5.ua