Адреналін по-закарпатськи: в Ужгороді чоловік причепив лижі до автівки і катався містом – відео

В Ужгороді засніжило. Через сильні снігопади комунальники подекуди не встигали розчищати дороги, однак не всі містяни були цим обурені. Один із екстремалів надвечір вирішив скористатися ситуацією.

Чоловік причепився до легковика і катався середмістям Ужгорода на лижах. Відповідне відео оприлюднили користувачі соціальних мереж.


На відеоролику добре видно, як автівка тягне за собою лижника по засніжених вулицях міста. Відчайдух одягнений у світловідбиваючий жилет, однак попри це, його розваги є грубим порушенням правил дорожнього руху. Адже екстремал становив значну небезпеку для себе та інших водіїв; міг потрапити під колеса автомобіля, що їхали поруч; не втриматися на лижах, впасти й отримати серйозні травми. 

Згідно з правилами дорожнього руху, заборонено кататися на санчатах, лижах і ковзанах поблизу дороги – для цього є спеціально відведені місця.

Додамо, що користувачі соцмереж по-різному оцінили вчинок закарпатця, утім більшість із них – засудила небезпечні забавки чоловіка. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 



Екстремальний рекорд: у Дніпрі відчайдухи подолали 100 метрів між хмарочосами – ФОТО

/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал Джерело: 5.ua