Стало відомо, чому "Динамо" досі не підписало контракт з іспанським нападником

Київське "Динамо" домовилося про перехід нападника клубу «Віллем ІІ» Франа Соля. Однак іспанець досі не представлений у якості гравця київського клубу.

За даним нідерландського видання Voetbalnieuws, клуби вже домовилися про перехід гравця. Його трансфер оцінили у 3 мільйони євро.

Та ще сам Фран Соль не дав свою згоду на перехід, відтак не підписав контракт з «Динамо». Тому кияни не можуть оголосити про підписання нападника.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua