"Хімік" на виїзді здолав "Політехнік" та зміцнив лідерство у Суперлізі

Южненський "Хімік" обіграв харківський "Політехнік" у виїзному матчі регулярного чемпіонату Суперліги з рахунком 85:72.

"Політехнік" – "Хімік" 72:84 (18:10, 20:31, 18:16, 16:27)

Перша чверть залишилася за господарями, але вже до великої перерви "Хімік" вирвався вперед в рахунку. Третя чверть залишила питання про переможця відкритим, але в заключному відрізку більш досвідчена команда Віталія Степанівського пішла у відрив і втримала перевагу.

Найрезультативнішими у господарів стали Делван Грем, який набрав 20 очок, Девіс Джаван (19) та Станіслав Завадський (16); у гостей – Ілля Сидоров (23) та Кирило Марченко (19).

Для "Хіміка" ця перемога стала четвертою поспіль, южненський клуб очолює турнірну таблицю Суперліги. "Політехнік" з 4 перемогами в 16 матчах йде передостаннім.