Зінченко допоміг "Манчесер сіті" у Кубку англійської ліги розтрощити команду противника

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко, завдяки забитому голу, взяв участь у перемозі "Манчестер Сіті" над "Бертоном" у першому півфінальному матчі Кубка англійської ліги. Матч завершився з рахунком (9-0), повідомило "НВ".

Слід зазначити, що футбольний клуб "Бертон", який виступає у третьому за силою дивізіоні Англії, в першому таймі пропустив 4, а другому 5 м'ячів у свої ворота.

Українець відзначився голом на 37-ій хвилині, зробивши рахунок (4:0). Після пасу від Лероя Сане, Зінченко підсікаючим ударом точно пробив у дальній кут воріт гостей.

Для гравця збірної України цей гол став першим у складі "Манчестер Сіті".

Крім того, 4 голи на свій рахунок записав форвард "містян" Габріель Жезус.

Голи: Де Брюйне, 6, Жезус, 31, 34, 57, 65, Зінченко, 37, Фоден, 62, Уокер, 70, Марез, 83.


Як повідомляв 5.UA, м’яч, забитий у ворота казахстанської "Астани" півзахисником київського "Динамо" та збірної України Віктором Циганковим, увійшов до переліку найкращих голів групового раунду Ліги Європи сезону-2018/2019. 

Джерело: 5.ua