На Львівщині через недбальство матері згоріла маленька дівчинка

Дворічна дівчинка загинула у пожежі на Львівщині. Трагедія сталася напередодні, 9 січня, ввечері в селі Муроване.

Мати дитини запалила свічку у кімнаті, де спали її двоє малюків і вийшла до сусідів. Дворічна дівчинка померла на місці. Її семирічного братика госпіталізували з отруєнням чадним газом.

"Мати залишила в кімнаті де спали діти, запалену свічку, сама пішла до сусідки, власне від свічки зайнявся матрац, що й спричинило пожежу. На жаль, молодша сестричка 2017-того року народження загинула на місці пожежі. Старшу дитину мати винесла з будинку на свіже повітря, хлопчика госпіталізовано в Червоноградську центральну районну лікарню", – розповіла речниця обласної ДСНС Христина Авдєєва.

Пожежу ліквідували очевидці, ще до прибуття рятувальників.

Кримінальне провадження відкрили за двома статтями: злісне невиконання батьківських обов’язків та умисне вбивство малолітньої дитини.

Джерело: 5.ua