"Маріуполь" покинув захисник

Футбольний клуб "Маріуполь" припинив співпрацю із захисником Максимом Білим. Причин розірвання угоди не повідомляється.

Варто зазначити, що Максим Білий приєднався до "Маріуполя" влітку 2017 року. За цей час захисник провів за азовців 2 матчів, в яких відзначився одним забитим голом.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua