"Голос з небес": у Херсоні лунав Дзвін пам'яті за загиблими українськими воїнами

У Херсоні пролунав Дзвін пам'яті за загиблими на сході військовослужбовцями.


Церемонію зранку провели у храмі Святої мучениці цариці Олександри Православної церкви України. Поминати героїв церковним дзвоном запропонував батько загиблого на Донбасі Руслана Сторчеуса.

Відтепер Дзвін пам'яті в Херсоні лунатиме двічі на місяць. Після чого відбуватиметься молебень за участі капеланів.

"Ця молитва, це маленьке, за що ми можемо їм подякувати. Чому саме дзвін – це голос з небес, він має таку силу, що він поєднує тих хто на землі і тих, хто на небесах і ми не маємо права забувати про цих хлопців. Через дзвін приходить певна відповідь на запитання, через дзвін ми маємо це єднання", – пояснив настоятель храму Великомучениці Олександри ПЦУ отець Андрій Калита.

Джерело: 5.ua