Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що Російська Федерація буде використовувати українських військовополонених моряків, як засіб впливу на вибори в Україні, повідомляє "5 канал".
"17-18 січня Росія буде намагатися проводити засідання своїх нелегітимних судів. Ми зараз працюємо над тим, щоб нашим хлопцям була надана уся можлива підтримка і щоб представники наших друзів і партнерів були також присутні на цих судах", – наголосив Клімкін.
Та додав, що відбулася координаційна нарада у Людмили Денісової.
"Ми визначали спільну тактику на найближчі дні. Завтра відбудеться в Одесі зустріч з родичами наших військовополонених моряків", – зазначив міністр.
За словами посадовця, Україна уклала відповідні угоди з адвокатами, які будуть захищати наших хлопців.
"Одночасно ми активізували абсолютно всіх з наших друзів і партнерів, а також всіх, хто в принципі може допомогти. Я вже казав, я вважаю, що Росія використовує і політичних в'язнів, і заручників, як певний товар в тому, щоб впливати на наш виборчий процес. Причому це стосується будь-яких виборів", – вважає він.
У зв'язку із цим, глава МЗС зауважив, що Україні потрібна скоординована позиція з усіма партнерами, і відповідна робота постійно відбувається.