Екс-учасниця "ВІА Гри" серйозно постраждала в новорічну ніч

Екс-учасниця популярного гурту "ВІА Гра" Тетяна Котова серйозно постраждала в новорічну ніч. Про це вона повідомила у своєму Instagram.

Вона розповіла, що сильно обпеклася бенгальськими вогнями.

"Мені було дуже боляче 1 січня і причиною тому неякісна піротехніка", – зізналася Котова.


У дописі до світлини з обпеченими руками співачка закликала усіх вибирати справжні бенгальські вогні, тримати їх по одній штуці, бажано запалювати в рукавичках і брати їх тільки за саму основу.

"Думаю, взагалі ніколи більше не буду тримати в руках подібні штуки, тепер мої плани на Новий рік змінилися…", – додала Котова.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що в новорічну ніч у Великій Британії чоловік підпалив дім колишньої через ревнощі.

Джерело: 5.ua