Зірковий легіонер "Динамо" розповів про своє відновлення після травми

Легіонер "Динамо" Міккель Дуелунд показав, як він відновлюється після травми.

Данський півзахисник київського "Динамо" Міккель Дуелунд виклав фото в своєму Instagram, на якому він знаходиться в спортзалі і продовжує відновлюватися після травми.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Back before you know it

Публикация от Mikkel Duelund (@duelund_99) 6 Янв 2019 в 2:13 PST


Нагадаємо, що Дуелунд зламав щиколотку в матчі 6-го туру групового етапу Ліги Європи проти "Яблонця" (0:1). Пізніше хавбек успішно переніс операцію.

Датчанин перебрався в "Динамо" з "Мідтьюлланду" минулого літа, з тих пір зіграв 10 матчів і забив 1 гол у всіх турнірах за київський клуб.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua