Данський півзахисник київського "Динамо" Міккель Дуелунд виклав фото в своєму Instagram, на якому він знаходиться в спортзалі і продовжує відновлюватися після травми.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Back before you know it
Публикация от Mikkel Duelund (@duelund_99) 6 Янв 2019 в 2:13 PST
Нагадаємо, що Дуелунд зламав щиколотку в матчі 6-го туру групового етапу Ліги Європи проти "Яблонця" (0:1). Пізніше хавбек успішно переніс операцію.
Датчанин перебрався в "Динамо" з "Мідтьюлланду" минулого літа, з тих пір зіграв 10 матчів і забив 1 гол у всіх турнірах за київський клуб.
Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua