Різдвяне "перемир'я": ворог влаштував 20-хвилинну провокацію біля Павлополя – Міноборони

Втрат серед бійців Об'єднаних сил з початку доби немає, однак на передовій зафіксовано одну ворожу провокацію.

Про це у понеділок на брифінгу заявив речник Міноборони Олександр Мотузяник, повідомляє "Укрінформ".

Речник поінформував, що станом на 10:00 в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано одну ворожу збройну провокацію, яка сталася о 08:20 в районі Павлополя, що на Донецькому напрямку.

Так, за його словами, впродовж 20 хвилин російсько-окупаційні війська вели вогонь з АГС та кулеметів великого калібру, "на що отримали адекватну відповідь від українських захисників".

"Військовослужбовці Збройних сил України повністю контролюють ситуацію на лінії зіткнення та перебувають напоготові до будь-якого розвитку ситуації", – наголосив Мотузяник.

Джерело: 5.ua