Футболіст отримав травму, а машина з лікарями ще й проїхалася по його нозі: відео

У неділю "Тріндаде" обіграв "Фламенго" (1:0; обидві команди – U-20) в рамках молодіжного Кубка Сан-Паулу. Однак матч запам'ятався курйозним моментом з медичною бригадою.

Півзахисник молодіжки "Тріндаде" Бернардо спершу отримав пошкодження в ігровому епізоді, а потім був добитий – але вже випадково.

Ногу футболіста переїхала машина, яка повинна була врятувати його від болю.

pic.twitter.com/y4qCquIusU

— Drafts 2.0 (@drafts_2) 7 января 2019 г.


Відзначимо, що турнір був вперше проведений у 1969 році. Найчастіший володар Кубка – "Корінтіанс". "Мушкетери" брали трофей 10 разів.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua