Нібито встратили свідомість: у чергах на КПВВ на лінії розмежування померли двоє людей

Двоє людей померли в чергах на КПВВ на лінії розмежування. Про це повідомляє штаб Об'єднаних сил у Facebook.

65-річний чоловік втратив свідомість на контрольному пункті в"їзду-виїзду "Станиця Луганська". Лікарі констатували його смерть. Попередній діагноз – зупинка серця. Інший випадок – на КПВВ "Майорськ". 79-річна жінка прямувала з окупованої території.

Українська сторона СЦКК наголошує, що штучне створення довгих черг та неорганізованість в роботі пунктів пропуску окупантів вкотре наражає на небезпеку мирне населення. Особливо, під час морозів.

Речник Держприкордонслужби Олег Слободян "5 каналу" розповів подробиці про померлих: "Це громадяни України, які проживають на тимчасово окупованих територіях донецької та луганської областей. Жінка та чоловік 1939-го та 1954 року відповідно. Жінка – до моменту проходження прикордонних формальностей, а чоловік – після. Втратили свідомість, як виявилося пізніше, внаслідок серцевого нападу. На жаль, швидка допомога, яка була викликана і під'їхала, допомогти постраждалим не змогла".

Дивіться також фотогалерею за темою:



"Блокпост, напруження, тиша": світлини з КПВВ у Станиці Луганській – ФОТО

/ відкриті джерела
/ відкриті джерела
/ відкриті джерела
/ відкриті джерела
/ відкриті джерела Джерело: 5.ua