Монетизація субсидій: українців заспокоїли з приводу комісій Ощадбанку

Державний Ощадбанк не стягуватиме комісію з одержувачів субсидій з оплати житлово-комунальних послуг. Інформацію про нібито запровадження таких нововведень спростував Кабінет міністрів України.

"Кажуть, ніби Ощадбанк буде брати комісію з субсідіантів. Офіційно спростовуємо ці чутки: ніяких комісій банк брати не буде!", – повідомила прес-служба уряду.

Також в Кабміні нагадали, що жителям сіл не обов'язково особисто звертатися в Ощадбанк, якщо відділення немає в їхньому населеному пункті.

"Мешканці сільської місцевості цікавилися, як їм взяти участь в монетизації. В Ощадбанк, якщо він не представлений у вашому населеному пункті, їхати не потрібно. Через уповноваженого представника управління соцзахисту в сільській або селищній раді можна передати новий пакет документів – у травні 2019 всім чинним субсідіантам, або новим заявникам зараз – і фахівці зроблять все самостійно", – пояснили в Кабміні.

Джерело: segodnya.ua