15-річна українська тенісистка виграла професіональний титул ITF у Гонконгу

Талановита українська тенісистка Дарʼя Лопатецька стала переможницею турніру ITF у Гонконгу. У фінальному поєдинку 15-річна харків'янка у двох партіях обіграла Барбору Штефкову з Чехії - 6:4, 6:2, повідомляє Укрінформ. Відзначимо, що це третій професіональний титул ITF у кар'єрі Лопатецької в кар'єрі та перший в сезоні. Джерело: 5.ua