У Сумах під домашній арешт відправили підозрюваних у справі про загибель дитини в ліфті

У Сумах раніше затриманих директора та електромонтера товариства "Міськсумиліфт" відправили під домашній арешт. Їх підозрюють в аварії ліфта, внаслідок якої загинула двомісячна дитина. Про це повідомила прес-секретар прокуратури Сумської області Наталія Науменко, пише "Укрінформ".

«Директора товариства відправили під домашній арешт до 26 лютого 2019 року, а електромонтера "Міськсумиліфту" — до 1 березня 2019 року. Його адвокат не вбачав причин для запобіжного заходу, а прокурори просили взяти підозрюваного під варту», — розповіла Науменко.

Обом арештованим інкримінують статтю про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель дитини. Директора ТОВ "Міськсумиліфт" також підозрюють у зловживанні службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків.

Джерело: 5.ua