За інформацією Footboom, зараз в клубі залишилися тільки директор і бухгалтер. Команда на сьогоднішній день не має ні спонсора, ні президента, ні коштів для подальшого існування.
Протягом кількох місяців команда виступала без зарплат та преміальних, що змушувало гравців покидати клуб. На останній матч перед зимовою паузою команда заявила лише 14 гравців. Також "Суми" покинув і головний тренер Сергій Золотницький.
Фінансове становище змусило команду переїхати з обласного центру в Охтирку, де оренда стадіону дешевша.
Нагадаємо, що уминулому сезоні клуб до останнього туру боровся за виживання і завдяки успішній серії навесні зумів зберегти прописку в Першій лізі. На зимову перерву "Суми" пішли на 11 місці в турнірній таблиці.
Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua