Чиновниця в Києві дозволяла приватизацію землі в 4-5 разів дешевше ринкової ціни

Екс-керівник районного Фонду приватизації комунального майна в Києві незаконно реалізувала 14 об'єктів комунальної власності. Про це повідомили в прес-службі прокуратури столиці.

В Дарницький райсуд направлено звинувачення щодо колишньої чиновниці. Правоохоронці з'ясували, що в період з 2007 по 2010 роки, діючи в інтересах третіх осіб, вона допустила приватизацію 14 об'єктів комунального майна за ціною в 4-5 разів менше їх реальної вартості.

Таким чином, територіальній громаді Києва в особі Київради було завдано збитків на суму понад 12,2 млн гривень. Дії екс-чиновниці кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Джерело: segodnya.ua