14-го числа полтавці візьмуть курс на Анталію, повідомили у клубі. Саме на середземноморському узбережжі Туреччини пройдуть два етапи навчально-тренувальних зборів.
У рамках першого етапу (14-27 січня) заплановано провести чотири контрольних поєдинки. Відкриє рік команда 16-го січня грою з чемпіоном та лідером румунського чемпіонату "Клужем". За три дні, 19-го числа, спаринг проти ще одного румунського колективу – "Університатя" (наразі третя сходинка турнірної таблиці). 23 січня "Ворскла", можливо, зіграє з узбекистанським "Пахтакором", а 27-го із шостою командою Сербії, "Младость", за яку нині виступає колишній ворсклянин Йован Маркоскі.
Про можливі зміни в планах підготовчих зустрічей, а також про суперників у товариських іграх на другому турецькому зборі буде повідомлено згодом. Джерело: 24tv.ua