Монетизація субсидій в Україні: одержувачам розповіли про важливий нюанс

Після введення механізму монетизації субсидій, їх одержувачам, в разі затримок виплат від держави, доведеться оплачувати повний рахунок самостійно. Про це нагадали в прес-службі Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

"На жаль, наші зауваження і пропозиції не враховані. Ми пропонували, щоб українці отримували живі гроші на свій рахунок і самостійно, без перешкод, розпоряджалися ними. Замість цього, грошима і далі будуть розпоряджатися постачальники послуг", – йдеться в повідомленні.

У прес-службі додали, що головною "родзинкою" такого рішення стало те, що, "якщо держава не буде розраховуватися вчасно, субсидіантам доведеться платити повний рахунок самостійно".

Джерело: segodnya.ua