"Ліверпуль" офіційно продав нападника

"Ліверпуль", який лідирує в чемпіонаті Англії, вирішив відпустити свого нападника в інший клуб. Ідеться про Домініка Соланке, який виступати за "Борнмут".

Сума трансферу склала близько 21 мільйона євро.

"Всі в "Ліверпулі" дякують Доменіку за його внесок у клуб і бажають йому всього найкращого в майбутньому", – йдеться у повідомленні прес-служби "Ліверпуля".

Welcome, @DomSolanke

He's joined the club on a permanent long-term deal ️#afcb https://t.co/YTcI1geDx1

— AFC Bournemouth (@afcbournemouth) 4 января 2019 г.


21-річний Соланке вихованець академії лондонського "Челсі". Він перейшов у табір "мерсисайдців" влітку 2017 року вільним агентом, але так і не зміг стати основним гравцем команди.

За цей час він зіграв 27 матчів, забив 1 гол і віддав 1 результативну передачу.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua