Зірковий росіянин Овечкін відмовився грати у Матчі всіх зірок НХЛ-2019

Російський нападник "Вашингтона" Олександр Овечкін повідомив НХЛ про своє рішення пропустити Матч всіх зірок 2019 року, який пройде в "Сан-Хосе".

33-річний хокеїст прийняв рішення відновитися і підготуватися до другої частини сезону. Через відмову форвард буде змушений пропустити одну гру регулярного чемпіонату.

НХЛ теж підтвердила, що Овечкін буде змушений пропустити одну гру через те, що не їде на Матч всіх зірок.

У поточному сезоні Овечкін провів 38 матчів у регулярному чемпіонаті НХЛ і набрав 45 (29+16) очок. В кінці року володар Кубка Стенлі видав найкращу гольову серію в кар'єрі – 14 ігор, але після цього в 6 зустрічах до Нового року не закинув жодної шайби.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua