У Києві відкрили 15 пунктів прийому новорічних ялинок – КМДА

Із 2-го січня у Києві запрацюють 15 пунктів прийому новорічних ялинок. Про таке повідомили на сайті КМДА. 

"Зібрані дерева перероблять на тріску у спеціальному подрібнювачі, навесні використають для мульчування (захисту ґрунту від пересихання та перегріву) лунок вічнозелених рослин", – зазначив начальник управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

Крім того, на території виробничих баз районних комунальних підприємств з утримання зелених насаджень та лісопаркових господарств вже підготовлені спеціальні майданчики для збору новорічних ялинок.

Презентація роботи пункту прийому переробки ялинок відбудеться 9 січня на території КП УЗН Дарницького району.


Як повідомляв 5.UA, головна ялинка України посіла перше місце в рейтингу найкращих різдвяних ялинок Європи.

Джерело: 5.ua