Близько 40 будинків без тепла й води: в Києві сталася аварія на тепломережі

Сьогодні, 3 січня, в Києві через аварію на тепломережі без тепла й гарячої води в Києві залишилися 25 житлових будинків, два дитячі садки, дві школи та 11 відомств. Про це на сторінці у Facebook повідомило комунальне підприємство "Київтеплоенерго".

Аварія на теплотрасі сталася близько 11 години на вул. Сім'ї Сосніних, 17. Причина аварії в повідомленні не вказана.

Всі будівлі, які залишилися без тепла і води, розташовані на вулицях Кучера, Генерала Потапова, Сім'ї Сосніних та Картвелішвілі.

За інформацією "Киевтеплоенерго", на місці аварії працює бригада, яка намагається усунути пошкодження.

Закінчити ремонтні роботи і відновити подачу тепла та гарячої води в будинках планують до 6-ї години ранку 4 січня.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що українці зможуть робити перепланування квартир без дозволів.

Джерело: 5.ua