Розенко: соціологія свідчить, що реформа децентралізації вже дає результат – відео

"Те, що українці сьогодні живуть не так добре, як могли би жити і не отримують нормальні послуги в системі охорони здоров’я, в системі соціального захисту – це не є наслідком того, що зараз робиться. Це є наслідком того, що 25 років не робилося". Про таке в ефірі "5 каналу" заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

І додав: "Попри весь песимізм, який лунає і в соціальних мережах, і в ефірах, але все ж таки є інші цифри. Так, попри те, що згідно з соціологічними дослідженнями, приблизно 20% населення вважають, що держава рухається або в правильному напрямку, або швидше в правильному напрямку. Але коли задають питання стосовно того, чи рухається в правильному напрямку ваше місто чи село, вже 60% стверджують, що так, їхнє село або місто рухається в правильному напрямку. А це означає, що реформа децентралізації, яку провела влада, на рівні міст почала ефективно працювати. Так, вони це поки що не пов’язують з реформою загальної влади і загальної децентралізації. Але це означає, що реформа вже дає результат і люди бачать, що ситуація на місцевому рівні змінюється на краще".

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:


Нагадаємо, 19 грудня, віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко презентував нові кроки реформи децентралізації.

Джерело: 5.ua