Новий голова ОБСЄ у січні відвідає Донбас

Від 1 січня 2019 року Організацію з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) очолює Словаччина. Відповідно, головує тепер міністр закордонних справ країни Мирослав Лайчак. Повноваження триватимуть рік.

Як передає "5 канал", у заяві з нагоди призначення Мирослав Лайчак наголосив, що одним із ключовим завдань для організації за його каденції стане подолання кризи в Україні та довкола неї. З його слів, Словаччина буде докладати активних зусиль для налагодження діалогу й зменшення напруги на Донбасі.

І вже цього місяця новий чільник ОБСЄ відвідає схід України. Про це у Twitter повідомив уже голова вітчизняного МЗС Павло Клімкін.

"Вітання Словаччині і моєму доброму другові Мирославу Лайчаку з нагоди початку



Французький погляд на війну в Україні: що побачила на сході документаліст Гаель Жирб – ФОТО

/ Міноборони
/ Міноборони
/ Міноборони
/ Міноборони
/ Міноборони
/ Міноборони
/ Міноборони
/ Міноборони Джерело: 5.ua