"Мріяли зустріти Новий рік у дивній атмосфері": у Прип'яті поліція затримала двох сталкерів

Працівники Нацполіції виявили та затримали двох сталкерів у відселеному місті Прип'ять, які проникли на територію зони відчуження Чорнобильської АЕС поза контрольно-пропускними пунктами з метою екстремального туризму, повідомила на своїй сторінці у Facebook прес-служба поліції Київської області.

Екстремалами виявились 24-річний житель Львівської області та 33-річна жителька Житомирської області.

"Як пояснили порушники, які облаштували собі ночівлю у закинутій, порожній будівлі, вони мріяли зустріти Новий рік в такій дивній атмосфері, тому і порушили закон", – зазначили у тексті повідомлення.

Відносно правопорушників було складено адмінпротоколи за статтею "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення" КУпАП.

Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Загалом, за 2018 рік поліція виявила та затримала в зоні ЧАЕС 196 сталкерів.

Джерело: 5.ua