Окупанти провели старий рік зі 120-мм мінометів, а новий зустріли – із 82-мм

В останню добу 2018 року, 31 грудня, російські війська 4 рази порушили режим припинення вогню на Донбасі. Було зафіксовано 3 випадки застосування забороненого озброєння. Як звітує прес-центр ООС, двоє військовослужбовців Об'єднаних сил отримали поранення.

Ворог відкривав вогонь зі 120-мм мінометів по позиціях українських військових в районі населеного пункту Новотошківське та з мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем в районі селища Кримське на Луганському напрямку, а також з 82-мм мінометів біля Мар'їнки на Донецькому напрямку.

Збройні сили у відповідь на провокації противника застосовували чергові вогневі засоби. За даними розвідки, двох окупантів було знищено та трьох – поранено.

Вже поточної доби ворог відкривав вогонь з мінометів калібру 82 мм по позиціях українських військових в районі Гнутового на Маріупольському напрямку.

Українські військові продовжують надійно контролювати противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов повного припинення вогню.

Джерело: 5.ua