"Новорічна тиша": у перші години ворог відкрив вогонь із гранатометів

Сьогодні, 29 грудня, окупанти відкрили вогонь з гранатометів по позиціях Об'єднаних сил на Горлівському напрямку. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

"Не зважаючи на проведення Новорічних та Різдвяних свят в окремих районах Донецької та Луганської областей України, відповідно до домовленостей досягнутих Трьохсторонньою контактною групою щодо введення Командуванням об'єднаних сил безстрокового режиму "ТИША" на всій лінії бойового зіткнення з російськими окупаційними військами протягом поточної доби ворог відкрив вогонь з гранатометів по позиціях Об'єднаних сил поблизу селища Залізне, що на Горлівському напрямку", – йдеться у повідомленні.

У штабі повідомили, що втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил протягом поточної доби немає.

Як повідомляв 5.UA, командуванням Об'єднаних сил з опівночі годин 29 грудня 2018 року вводиться безстроковий режим "тиша" на всій лінії бойового зіткнення з російськими окупаційними військами.

Дивіться також фотогалерею за темою:



Наєв проінспектував оновлені блокпости на Донеччині – ФОТО

/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил Джерело: 5.ua