Україна шукає західних партнерів для управління газовою "трубою" – Гройсман

Україна зацікавлена в тому, щоб знайти авторитетного американського або європейського партнера для спільного управління своєю газотранспортною системою (ГТС). Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає прес-служба уряду.

"Я хотів би, щоб ми отримали справжнього сильного гравця на європейському газовому ринку. Тому ми зацікавлені в пошуку серйозного авторитетного партнера для спільного управління газотранспортною системою з Європейського Союзу, Сполучених Штатів. Наші партнери зацікавлені в отриманні газу в Європі, а ми – в забезпеченні обсягів транспортування, тому ми зацікавлені в спільному управлінні", – заявив прем'єр-міністр.

Джерело: segodnya.ua