На ліквідацію вуличних туалетів в українських школах виділять 267 млн грн

На будівництво зручних і теплих туалетів у сільських школах в майбутньому році з бюджету буде виділено 267,3 мільйонів гривень.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей під час підсумкової прес-конференції.

"Наш пріоритет – навести лад з туалетами. Щоб були якісь перегородки, двері. Щоб такі речі були не тільки в міських школах, а й у всіх", – заявив чиновник.

Джерело: segodnya.ua