На Харківщині від грипу померло немовля: що відомо

Дитина, якій було 11 днів від народження, померла від грипу в Сахновщинському районі Харківської області. Про це розповіли в Харківському обласному лабораторному центрі МОЗ, пише "Укрінформ".

"Цього тижня зареєстровано й лабораторно підтверджено летальний результат від грипу в дитини віком до року", – зазначили в центрі.

Встановлено, що дитинка захворіла 6 грудня. Батьки до лікарів не зверталися. Сім'я вважається асоціальною: мати зловживає алкоголем.

Як повідомляв 5.UA, 17 грудня в Харкові зареєстровано й лабораторно підверждено дві смерті від грипу: дитини 2009 року народження і жінки 1956 року. У восьми областях України зафіксували перевищення епідемічних порогів захворюваності на грип і ГРВІ. Минулого тижня від ускладнень грипу померли чотири людини. 

Джерело: 5.ua