Генштаб посилив кордон на небезпечних напрямках

За час дії воєнного стану суттєво посилилось угрупування військ на потенційно небезпечних напрямках, заявив начальник штабу – головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко під час брифінгу у Львівській області. Про таке повідомив "УНІАН".

"В ході заходів воєнного стану нам вдалося оцінити свої спроможності й ми можемо сьогодні створювати відповідні міжвидові угруповання військ на потенційно небезпечних напрямках з визначенням певного комплекту з'єднань та військових частин для необхідного реагування у випадку загрози й посилення відповідних напрямків, якщо це буде необхідно", – наголосив Муженко.

Він додав, що в Україні перевірено спроможність військових частин виконувати завдання в різних умовах місцевості на різних напрямках.

"Здійснено реальне посилення на деяких напрямках наших угруповань". – наголосив начальник Генштабу.

Крім того, підготовлено оперативного резерв першої та другої черги, а також територіальні резерви – проведено ряд навчань з бригадами територіальної оборони.

"Ми достатньо підготовлені й розуміємо загрози, які є щодо України, які є потенційно небезпечні напрямки, і проводимо відповідні заходи", – підсумував головнокомандувач.

Як повідомляв 5.UA, Генеральний штаб ЗСУ в короткий термін може розгорнути війська та суттєво наростити чисельний склад бойових підрозділів у разі загрози прямого вторгнення з боку Російської Федерації. Про це заявив начальник Генерального штабу – головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко

Джерело: 5.ua