На Київщині сталися одразу дві ДТП з маршрутками: 15 пасажирів госпіталізовано

Відразу дві ДТП за участі маршрутних автобусів сталися зранку на Київщині. В результаті аварій 15 людей зазнали травм різного ступеня тяжкості, усіх їх ушпиталили. Про це повідомляє поліція області.

Перша аварія сталася о пів на 7-му ранку в Обухівському районі, на 39-му кілометрі траси "Київ – Знам'янка". За інформацією правоохоронців, зіткнення відбулося, коли водій маршрутки "ГалАЗ" висаджував людей на зупинці. У цей час водій вантажівки DAF, який рухався у попутному напрямку, влетів в автобус. Шестеро людей були госпіталізовані.


Інша аварія сталася за годину на трасі "Київ – Одеса" під час перевірки документів на контрольно-пропускному пункті у Білій Церкві. Зіткнулися також маршрутка Mercedes Sprinter із вантажівкою. Ушпиталили дев'ять людей.

На місцях дорожніх пригод наразі працює поліція та рятувальники: встановлюють особисті дані потерпілих, опитують свідки, встановлюють усі обставини.



Вилетів на зустрічну та протаранив "Богдан": ДТП під Києвом – ФОТО

/ Facebook / Киев Оперативный
/ Facebook / Киев Оперативный
/ Facebook / Киев Оперативный
/ Facebook / Киев Оперативный
/ Facebook / Киев Оперативный
/ Facebook / ГУ Нацполіції в Київській області
/ Facebook / ГУ Нацполіції в Київській області
/ Facebook / ГУ Нацполіції в Київській області Джерело: 5.ua