Гравець перейшов до "Барселони" на правах оренди. Права на нього належать іншій іспанській команді – "Валенсії". Виступатиме у новому клубі захисник до кінця сезону.
Варто зазначити, що "Барселона" була змушена шукати підсилення через травму двох інших центральних захисників – Самуеля Умтіті та Томаса Вермалена. Джерело: 24tv.ua