"Аби бійці відчули, що вони не самі": буковинські волонтери передали армійцям 3 тонни частувань до святкового столу

Вирішили накрити армійцям новорічний стіл буковинські волонтери. На передову відправили три тонни домашньої їжі. Готували господині з міста Заставна.


Кільця копченої ковбаси, м'ясо, риба, консервація та запашна випічка. Наїдки із Заставни на схід вирушають вже 37-й раз. Їжу готують усім містечком та зносять із навколишніх сіл.

Долучилися до справи і школярі – виготовили новорічні обереги для захисників України.

"Голубці з рисом і м’ясом, з домашніми приправами, тушимо, смажимо. Ми готували для хлопців на свята, щоб вони скуштували домашні страви", – розповіла волонтерка Марія Фрунчак.

"Зараз свята ідуть, щоб вони відчули, що не одні. Вони з нами, а ми з ними. Вони захисники. Ми що можемо, то даємо. Щоб вони енергію відчули через страви", – пояснив волонтер Олександр Прядун.

Заступниця голови ГО "Заставнівська волонтерська сотня" Світлана Масловська пояснила, що пакунки доставляють безпосередньо солдатам. Заповнений смачними стравами та оберегами автобус вирушив на схід уже в четвер, 27 грудня.

Джерело: 5.ua