Реалії "Л/ДНР": дефіцит бензину, гуманітарка з РФ замість зарплати і перебої з хлібом

Незважаючи на бравурні повідомлення підконтрольних сепаратистам ЗМІ про поліпшення якості життя в т.зв.. Донецькій та Луганській областях "народних республіках", реалії такі, що жителям окупованих територій доводиться докладати зусилля з пошуку автомобільного пального, обходитися без грошей і виживати в умовах браку хліба.

Про це координатор групи "Інформаційний опір", нардеп від "Народного фронту" Дмитро Тимчук повідомляє на своїй сторінці в Facebook.

За даними військового експерта, не дивлячись на вступ з Росії в "ЛНР" пально-мастильних матеріалів, в "республіці" з початку грудня фіксується значний дефіцит бензину (А-95), на більшості АЗС є тільки дизельне паливо. У разі надходження бензину, його продають за значно завищеними цінами і за безготівковим розрахунком.

А на "держпідприємстві "Донецьккокс" працівникам замість зарплати видають продуктові набори, які надходять з РФ в рамках "гуманітарної допомоги". Як уже повідомлялося раніше, продукти, які завозяться з РФ, мають дуже низьку якість.

Через зупинку Докучаєвського хлібозаводу склалася напружена ситуація з поставками хліба та хлібобулочної продукції в окупованих бойовиками Докучаєвську і Амвросіївці. На сьогоднішній день хліб привозиться з Донецька, відзначаються перебої в постачанні продукції в малі селища і села. Зупинка Докучаєвського хлібозаводу пов'язана із захопленням підприємства бойовиками від "новообраної влади ДНР", додав координатор "Інформопору".

Нагадаємо, Тимчук писав про становище в "Л/ДНР": медиків не вистачає, бензину - дефіцит, на передовій - голодують.

Раніше сайт "Сегодня" повідомляв, що жителів окупованого Донбасу шокувала російська гуманітарка і риба з хробаками в ній.

Раніше ми писали, що мешканку окупованого Дебальцеве шокували продукти в одному з місцевих магазинів. Свої враження, підкріплені фото та відео, жінка виклала в мережу.

Джерело: segodnya.ua