Прицільні обстріли в ООС: жоден український воїн не постраждав – втрати рахує ворог

Окупанти не припиняють обстрілів українських сил на сході. При цьому, застосовують заборонені 82- та 120-мм міномети. Про це повідомляє прес-центр Об'єднаних Сил.

Як стало відомо, лише напередодні, 21 грудня, російські окупаційні війська 7 разів порушили "режим тиші".

"Зокрема, ворог здійснив прицільні обстріли з мінометів калібру 120 мм та 82 мм в районі населеного пункту Кримське та з мінометів калібру 82 мм поблизу селища Новотошківське на Луганському напрямку", – йдеться у повідомленні.

Крім того, в ООС повідомляють: опорні пункти українських сил у районі Новомихайлівки (Донецький напрямок), Чермалика, Лебединського та Гнутового (Маріупольський напрямок) терористи обстріляли з гранатометів і великокаліберних кулеметів.

На щастя, внаслідок агресивних бойових дій у п'ятницю жоден український військовий не постраждав. Водночас, розвідка звітує: чотирьох окупантів було знищено та 3 поранено.

Від початку доби також зафіксовано вогневі провокації бойовиків, зокрема у районі селища Гнутове.

Дивіться також фотогалерею: 



Видовищно та потужно: як минули навчання реактивної артилерії в ООС – ФОТО

/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил Джерело: 5.ua