Пілот Формули-1 проїхав на боліді по засніжених горах: карколомне відео

Поки у Формулі-1 міжсезоння, команди та самі пілоти готуються до нових стартів. Дехто проводить їх у горах.

Так, пілот команди Red Bull Макс Ферстаппен проїхався на боліді команди у горах на австрійському курорті Кіцбюель.

Їхати довелося по засніженій трасі. Тому на шини автомобіля начепили ланцюги.



Джерело: 24tv.ua