Уряд України передав об'єднаним територіальним громадам (громадам, ОТГ) понад 500 тисяч гектарів земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
"Сьогодні передаємо понад 500 тис. га сільськогосподарських земель в комунальну власність 174 ОТГ з 20 областей. Упевнений, що громади як справжні господарі будуть ефективно і раціонально використовувати цей ресурс", – написав Гройсман на своїй сторінці в Twitter.
За словами прем'єра, всього за 2018 рік 659 ОТГ отримали в комунальну власність близько 1,46 млн га земельних ділянок.
Джерело: segodnya.ua