Без холодної води в Києві залишилися чотири будинки, труби ремонтують

Станом на 10:00 в суботу, 22 грудня, без холодної води залишилися будинки за чотирма адресами в Києві. Про це повідомили в прес-службі "Київводоканалу".

У компанії відзначили, що ремонтні бригади працюють над локалізацією і ліквідацією пошкоджень на мережі холодного водопостачання, які були зафіксовані Головній диспетчерській.

Так, тимчасово відсутнє водопостачання за адресами: вул. Білоруська, 34; вул. Міська, 2; пр-т. Генерала Ватутіна, 14А і вул. Смоленська, 3. Аварійні роботи планують завершити протягом доби. В "Київводоканалі" принесли вибачення за тимчасові незручності.

Відзначимо, що напередодні ввечері в Києві без холодної води залишалися 20 будинків. При цьому ввечері 21 грудня називалися ті ж дві адреси, що і вранці 22 грудня - вулиця Міська, 2, і вулиця Смоленська, 3. Там аварійні роботи ще тривають.

Нагадаємо, 20 грудня ми повідомляли, що в будинках на дев'яти вулицях Києва через аварії не було холодної води.

Крім того, раніше ми писали, що в Києві реконструюють каналізацію, відводять стічні води з Оболоні. Реконструкцію проводять за новою японською технологією.

Джерело: segodnya.ua